مجموعه نوین ثروت نماینده مجاز و قانونی فروش محصولات گروه های آموزشی گوناگون، نظیر مدیر سبز، دکتر آرام و آقای لعلی می باشد.

تعدد محصولات آموزشی مشابه با قیمت های متفاوت، در یک زمینه خاص می تواند خریداران مشتاق به یادگیری را دچار سر در گمی نماید. اما تیم ما در تلاش است تا از میان هزاران محصول آموزشی موجود در در هر حوزه، مفیدترین و البته به روزترین محصولاتی را که برای تمامی سنین مناسب هستند با دقت دست چین نموده و به صورت دسته بندی شده در یک وب سایت جمع آوری نماید.

بنابراین شما کاربر گرامی می توانید بدون آنکه ساعت ها وقت خود را صرف جستجو برای یافتن منابع آموزشی نمایید، تنها با مراجعه به سایت نوین ثروت و انتخاب دسته بندی مورد نظر، به تمامی محصولات با کیفیت موجود در آن حوزه دسترسی پیدا کنید.

تمامی آموزش های موجود در سایت نوین ثروت، گلچین شده از میان بهترین محصولات آموزشی الکترونیکی می باشد. این محصولات در زمینه های متفاوتی نظیر آموزش راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و فروش محصولات، راه کارهای کسب موفقیت، روانشناسی، کسب ثروت و… آماده سازی و عرضه شده و دارای تنوع بسیار بالایی هستند.

محصولات موجود در سایت در سه دسته کلی بسته آموزشی، فایل صوتی و فیلم و وبینار دسته بندی شده اند و می توانید با چند کلیک، پکیج آموزشی مورد نظر خود را به صورت دی وی دی، درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین تیم نوین ثروت با دقت و وسواس فراوانی به قیمت گذاری محصولات پرداخته است تا شما مصرف کننده گرامی بتوانید با صرف کمترین هزینه، از بالاترین کیفیت آموزش برخوردار شوید.

در صورت طرح هرگونه پرسش می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین در صورت تمایل می توانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید تا از آخرین محصولات موجود در سایت با خبر شوید.